Sélectionner une page

Hoşgeldiniz

Hakkımızda

 Polimerlerin yarı mamul ürünlere dönüştürülmesinde ve tıbbi cihaz ve biyo-ilaç ekipmanı endüstrileri için plastik yarı mamul ürünlerin işlenmesinde uzman bir firmayız.

 Şirketimiz bünyesinde, ABD ve Avrupa’da, teknik ve düzenleyici kısıtlamalara (sağlık, havacılık, yarı iletken) tabi uygulamalarda güçlü bir uzmanlığa sahip 3 üretim tesisinde yaklaşık 160 kişi istihdam edilmektedir.

Polimer dönüşümü ve bunların işlenmesi alanındaki teknik bilgi birikimimiz, teknik projelerin gerçekleştirilmesinde uzun süreli bir uzmanlığı da kapsamaktadır.

Westlake Plastics Avrupa, tasarımın tanımlanmasının tüm aşamalarından geçerek, polimerin seçimi ve hatta formülasyonundan seri üretimine kadar müşterilerini destekleyen bir « tek durak noktası » dır.

 Bizimle kuracağınız iletişim, zamandan tasarruf etmenizi ve malzeme ile üretim projenizin yönetimi için tek bir muhataba sahip olmanızı sağlayacaktır.

 « Life Science » yarı mamul ürünleri

PROPYLUX ®HS : 15 renk ve 11 standart çapta mevcut ekstrüde polipropilen çubuk. ISO 10993’e göre test edilmiştir. EtO ve otoklavlanarak (134°C/18dk) sterilize edilebilir. Teknik parçalar için ideal. Ekonomik ve verimli malzemedir.

PROPYLUX® HS2 : 2 renk ve 8 standart kalınlıkta mevcut preslenmiş polipropilen levha. ISO 10993’e göre test edilmiştir. EtO ve otoklavlanarak (134°C/18dk) sterilize edilebilir. PROPYLUX® HS2, küçük sterilizasyon kaplarının veya kap bağlantı parçalarının işlenmesi için idealdir.

RADEL ®: 8 renk ve birden fazla boyutta mevcut ekstrüde polifenilsülfon ince çubuk ve plaka. ISO 10993’e göre test edilmiştir. EtO ve otoklavlanarak (134°C/18dk) sterilize edilebilir. Teknik olarak en zorlu parçalar için tercih edilen malzemedir. Sıkıştırma ve darbeye son derece dirençli olan Radel, çok karmaşık geometrilerin işlenmesini sağlar. İşlenmiş tıbbi cihazlar için birinci sınıf malzemedir.

LENNITE™ : Kalça, diz, omuz, ayak bileği, omurga implantlarının sürtünme yüzeyleri için kullanılan implante edilebilir ekstrüde PE UHMW GUR1050 veya 1020 çubuk. Gama veya EtO sterilizasyonu.

ZELUX ® GS : Tek kullanımlık cihazlar için işlenebilir polikarbonat. Gama sterilizasyonu.

ETHYLUX ®& ULTRA ETHYLUX® : Özellikle Biyo-İlaç uygulamaları için kullanılan PE-LD ve PE-HD çubuk ve plaka.

 Özel yarı mamul ürünleri

AEROLITE CARBON®

AROLUX™ PEKK

ZELUX®

İşleme hizmetleri

Sadece plastik ve tıbbi cihazlarda ultra uzmanlık ile robotik ve otomatik olan 23 adet dijital kontrollü merkez ve kule işletmekteyiz.

« Tıbbi Cihazlar » düzenleyici mevzuatına son derece hakim olan kuruluşumuz, ISO 13485 standardı uyarınca onaylanmıştır.

Tüm ekibimiz, uzun yıllara dayanan teknik uzmanlıktan yararlanan yöntem departmanımız aracılığıyla tasarım aşamalarından sizleri desteklemeye hazırdır. Hizmetlerimiz, projenize has tüm teknik, kalite ve yasal gereksinimlerinizi entegre ederek, prototip üretiminden seri üretime kadar uzanır.

 Son olarak, malzeme ve işleme konusundaki çift uzmanlığımızdan faydalanan kalite ve mevzuat işleri departmanlarımız, ürünlerinizin üretimi ile bağlantılı olarak sizi destekleyecek ve tüm taleplerinize cevap verecektir.

İletişim

Westlake Plastics Europe
2 rue de Maestricht — 59200 TOURCOING FRANCE

 contact@wp-europe.com

Tél. +33 (0)3 20 68 30 35
 Fax + 33 (0)3 20 68 07 05